میز استیل چیست؟

میز استیل یکی از زیبا ترین و با دوام ترین انواع میز است که در دو نوع میز استیل دکوراتیو و میز استیل صنعتی تولید می شود. مدل های میز استیل دکوراتیو عبارت است از میز استیل جلو مبلی، میز کنسول استیل، میز استیل عسلی، میز ناهار خوری استیل، میز کنار مبلی استیل. این میزها از ترکیب پروفیل ها استیل و لوله های استیل زنگ نزن 304 و متریال چوب، شیشه و سنگ ساخته می شود. میز های دکوراتیو با توجه به سلیقه مشتری و دکوراسیون کلی مبلمان و کاربری مورد نیاز طراحی و تولید می شود. تمام  میز های دکوراتیو به صورت اختصاصی با بالاترین دقت و از با کیفیت ترین متریال برای هر سفارش ساخته می شود.

مدل های میز استیل صنعتی یا میز های کار برای استفاده در مکان های که به بهداشت محیط کار اهمیت می دهند کاربرد دارد میز های کار از مقاوم ترین و با داوم ترین نوع استیل ضد زنگ که توان بالایی در برابر اکسید شدن دارد ساخته می شود. این مدل میزها آلودگی کمتری به خود جذب می کنند در نتیجه نظافت و نگهداری آن ها راحت است. میز کار استیل برای استفاده در آشپزخانه ها، فست فود ها، رستوران ها، مراکز تولید و پخش مواد غذایی و پروتئینی و مراکز تولید محصولات بهداشتی و درمانی که به محیط استریل نیازمند هستند مناسب است.

آکات استیل با داشتن کادری مجرب از طراحان و استادکاران با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بروز برش کاری، خم کاری، جوشکاری و لیزر صنعتی و با کیفیت ترین متریال محصولات خود را با طرح های انحصاری و متمایز تولید می کند.

میز استیل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید